A+ A A-

w1Wózki widłowe są najczęściej używane na dużych przestrzeniach handlowych, produkcyjnych lub usługowych. Bywa także, że mają zastosowanie w małych firmach, lecz to sporadyczne przypadki, a nie prawidło. Jak wiadomo wózkiem widłowym steruje się troszkę inaczej niż autem, ponieważ skręcają jego tylnie koła, ale nie jest to trudne, wymaga tylko doświadczenia i praktyki.

Warto się o nią pokusić, bo osoby pracujące na wózku zarabiają całkiem niezłe, jak na polskie realia pieniądze, a praca nie jest zbyt męcząca czy stresująca. Wyróżniamy różne rodzaje wózków widłowych zależnie od źródła zasilania, najbardziej popularne są wózki na gaz, jednak występują także elektryczne oraz spalinowe.

Ostatnie są jednak bardzo mało spotykane z tego względu, że wydalają spaliny, które źle wpływają na ludzi i produkty na hali. W przypadku gdy praca wózka odbywa się na polu nie mają sobie równych.w2

Zapraszamy Państwa do zakupu lub wypożyczenia wózka widłowego, który jest wręcz niezbędnym sprzętem w firmie zarządzającej magazynami lub zajmującej się magazynowaniem wielkogabarytowych towarów na małych jak również dużych powierzchniach.

Regały magazynowe

Magazyn to jednostka funkcjonalno-organizacyjna przeznaczona do magazynowania dóbr materialnych (zapasów) w wyodrębnionej przestrzeni budowli magazynowej według ustalonej technologii, wyposażona w odpowiednie urządzenia i środki techniczne, zarządzana i obsługiwana przez zespół ludzi. Najważniejszą funkcją magazynu jest utrzymanie i obsługa zapasów w celu zapewnienia ich dostępności wszystkim uprawnionym uczestnikom procesu logistycznego.

Czytaj więcej...

Multiservice biuro

google maps icon ul. Hetmańska 3/3

35-045 Rzeszów

tel. +48 17 859 34 11 

Multiservice magazyn

google maps icon Rudna Mała 49b

36-060  Głogów Małopolski

 

Design by Studio Nexim © 2012 Multiservice