A+ A A-

polkowe

Jako dostawca rozwiązań logistycznych oferujemy szeroką gamę regałów półkowych, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Jednym z takich rozwiązań jest system regałów półkowych DXN, który pozwala na bardzo efektywne składowanie towarów w wysokich ale małych pomieszczeniach. Do zalet systemu regałów DXN należą: modułowa budowa, duża elastyczność systemu – łatwy montaż, możliwość zmian, możliwość demontażu i przeniesienia w dowolne miejsce konstrukcji, dostawienia kolejnych pomostów wysoka nośność – dzięki półkom z ocynkowanej blachy stalowej oraz dodatkowym wzmocnieniom duża sztywność konstrukcji – uzyskana dzięki zastosowaniu konstrukcji ramowej wysokość do 9 m – możliwość zabudowy wielokondygnacyjnej (do czterech poziomów) bogate wyposażenie dodatkowe – w postaci separatorów półek, ścianek i szuflad. bezpieczeństwo pracy - dzięki zastosowaniu wytrzymałych balustrad o wysokości zgodnej z obowiązującymi przepisami.

System regałów półkowych DXN, jest nową generacją regałów. Łatwe łączenie elementów na wtyk, ułatwia montaż i wszelkie zmiany konfiguracji. System regałów półkowych DXN został zaprojektowany i jest wytwarzany zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej przepisami.

Regały magazynowe

Magazyn to jednostka funkcjonalno-organizacyjna przeznaczona do magazynowania dóbr materialnych (zapasów) w wyodrębnionej przestrzeni budowli magazynowej według ustalonej technologii, wyposażona w odpowiednie urządzenia i środki techniczne, zarządzana i obsługiwana przez zespół ludzi. Najważniejszą funkcją magazynu jest utrzymanie i obsługa zapasów w celu zapewnienia ich dostępności wszystkim uprawnionym uczestnikom procesu logistycznego.

Czytaj więcej...

Multiservice biuro

google maps icon ul. Hetmańska 3/3

35-045 Rzeszów

tel. +48 17 859 34 11 

Multiservice magazyn

google maps icon Rudna Mała 49b

36-060  Głogów Małopolski

 

Design by Studio Nexim © 2012 Multiservice